SALE

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia to prywatna instytucja kulturalna, która swoją działalność zapoczątkowała w marcu 2015 roku z inicjatywy firmy CSL. Wykupiła ona zabytkowy budynek będący częścią XIX wiecznego kompleksu rzeźni miejskiej znajdującej się na szczecińskiej wyspie Łasztownia.

Niesamowite otoczenie, rustykalne wnętrze oraz widok na Wały Chrobrego, które są niezaprzeczalną ikoną miasta, czyni z naszego budynku idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju eventów. Od koncertów, wystaw i spotkań autorskich – po konferencje, warsztaty, czy szkolenia.

Nasza działalność skupia się przede wszystkim na aranżowaniu wszelkich wydarzeń kulturalnych oraz biznesowych.

W każdej sali zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, klimatyzację oraz możliwość wykorzystania przez klienta własnych materiałów promocyjnych (ulotki, roll-upy itp.).

Usługi dodatkowe

Nocleg w hotelach 2,3 i 4 gwiazdkowych Przejazd z/do hotelu lub z/na dworzec lub lotnisko Organizacja występów artystycznych Organizacja cateringu Dekoracja sali

Atuty

Duży, darmowy parking Monitoring oraz ochrona 24h Winda i podjazdy dla niepełnosprawnych Kameralność i prywatność miejsca Bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi Klimatyzacja SALA ILUZJON

SALA ILUZJON

SALE KUBRYK LITERACKI I GALERIA SZCZECIŃSKA

SALE KUBRYK LITERACKI I GALERIA SZCZECIŃSKA

SALA MŁODE WILKI

SALA MŁODE WILKI